Завдяки зусиллям експертів, протягом червня-листопада вдалося облаштувати 30 гніздових скриньок у 26 населених пунктах чотирьох районів області. Переважна частина гніздових скриньок розміщена на горищах покинутих або частково використовуваних будівель: колишніх колгоспних ферм, кузень, зерносховищ, а також у старому монастирі. Такі місця ідеально підходять для гніздування сипух, оскільки надають птахам безпечну та захищену домівку.
Вибір прикордонних районів має стратегічне значення. У сусідньому Люблінському воєводстві Польщі мешкає 150–200 пар сипух. Відомо, що ці сови гніздяться переважно в будівлях із доступними вентиляційними отворами: на горищах, у дзвіницях церков, під дахами багатоповерхових будинків і господарських споруд. Молоді сипухи з Польщі щороку восени (з вересня по листопад) шукають нові території для гніздування, віддаляючись на 50–300 км від місця народження. Проте через брак придатних умов вони не залишаються на українських територіях.
Основною метою цього проєкту є створення безпечних умов для гніздування та розмноження сипухи. Завдяки встановленню гніздових скриньок можна очікувати, що молоді сипухи з Польщі почнуть оселятися на території Львівщини. Це, у свою чергу, сприятиме відновленню популяції цього рідкісного виду в регіоні та зміцненню екологічного балансу. Проєкт є важливим внеском у збереження біорізноманіття й демонструє можливість успішного співіснування людини та дикої природи.