← Всі проекти

Еко-просвітницька гра за фінансової підтримки the LEGO FoundationМетою створення навчально-пізнавальної гри про птахів України «Юний Птахознайко»  є екологічна просвіта. За допомогою інструменту гри ми прагнемо зацікавити і розширити світогляд школярів, а також допомогти  викладачам природознавства в проведенні тематичних занять. Завдяки грі можна порушувати важливі питання про місця гніздування, збереження біотопів і міграційні шляхи птахів. «Юний Птахознайко» виконуватиме функції вибудовування свідомого ставлення до дикої природи та довкілля.

Розробка моделі птаха для гри
Розробка моделі птаха для гри

Гра включатиме розробку набору об’ємних фігурок птахів, які трапляються в Україні, а також фігурок гнізд з кладкою яєць цих видів. Завдання для учасників визначити вид птаха та відповідне гніздо. Додатково гра в гра міститиме картки з поясненнями про птаха, середовища гніздування та цікаву інформацію про кожний вид орнітофауни. 

Гра сприяє розвитку уважності до живої природи, допоможе зробити перші кроки в новому цінному хобі зі птахоспоглядання (birdwatching). Також це можливість стабілізувати психологічний стан дітей, які живуть у країні, де триває війна, шляхом спрямовування їх уваги на природу, спостереження за красою світу. 
Проєкт слугуватиме основою на уроках природознавства, коли вчителям не вистачає цікавих інструментів для зацікавлення дітей у навчанні про фауну країни, задовольнить потреби відділів екологічної освіти природо-заповідних установ, які проводять уроки для школярів з екологічної обізнаності. 

 

Розробка моделі птаха для гри
Розробка моделі птаха для гри

Гра має вирішальне значення для добробуту дітей та розвитку їх навичок, і ми можемо сприяти створенню можливостей дізнаватися про світ дикої природи цікавим шляхом. 

Дякуємо ChangeX за підтримку!

← Всі проекти